Řekli o nás

Ocenění práce všech od 123 obchodů

Naše dlouholeté zkušenosti, internetové obchody s referencemi našich zákazníků a pravidelných odběratelů, k tomu naše kamenná prodejna v Bratislavě je garancí bezpečného nákupu. Bezpečný nákup - ověřeno zákazníky.

Srovnávače cen zboží jako jsou Heureka.sk, pricemania a mnoho dalších nabízejí nezávislé reference a hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dávají nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu. Tato a podobné služby se ptají formou dotazníku opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Recenzi na obchod mohou napsat jen registrovaný a ověřený zákazník, což zaručuje pravdivost recenze a minimalizuje falešná hodnocení Takové nezávislé hodnocení je dobrovolné a provádí se vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde emailem po nákupu v obchodě. Cílem je získat od zákazníka objektivní a nezávislý názor na obchod ve kterém se nákup uskutečnil, dává tak prostor vyniknout kvalitou a spolehlivostí nabízených služeb.

Recenze a ocenění naší práce, hodnocení a názory na jeden z našich obchodů skupině 123CREW - obchod s oleji, mazivy, filtry a příslušenstvím - jeden z nejúspěšnějších, každoročně oceňovaných obchodů na Českém a Slovenském internetovém trhu.

Recenze heuréka.cz

ocenenia obchodu 123-olej.sk